Aanmelden en voorbereidingstraject
Voorbereidingstraject
-Ongeveer 2 maanden voor vertrek wordt met iedere deelnemer een telefonisch interview gehouden door de reisleider.
-Ongeveer 1 maand van te voren wordt een voorbereidingsbijeenkomst georganiseerd op een centrale plaats in Nederland. De reisleider geeft een presentatie over het inhoudelijke programma, over het onderwijs in IJsland, en over praktische aangelegenheden.
-In de week voorafgaand van het vertrek krijgen de deelnemers de reisgegevens (programma in app op telefoon).
Individuele arrangementen
Het is in principe mogelijk om het verblijf te verlengen tegen een meerpris van de ticketkosten.
Annuleren en wijzigen
De termijn voor aanmelden is tot 1 juli 2025.
Het minimale aantal deelnemers voor deze reis is 12. Het maximale aantal is 15.
Indien een deelnemer genoodzaakt is de reis te annuleren kan mogelijk een vervanger worden aangemeld. Daarvoor brengt Icelandair kosten in rekening, die worden doorberekend.
Dit kan tot 4 weken vóór vertrek. Indien het annuleren na dat tijdstip zou plaatsvinden is geen vorm van vergoeding of compensatie meer mogelijk.